VLetenky

Egypt s Niki od 160 EUR

Hurghada
Juhoegypská Hurghada na brehoch Červeného mora (foto: Espen Birkelund/Wikimedia Commons)

Hlavne cestovatelia očakávajúci atraktívnu last minute ponuku “ku vode” (nielen ze príjemnejším podnebím s teplotou 27°C) a organizujúci si svoje výlety vo vlastnej réžii (zároveň mediálny “humbuk” berúci trochu s nadhľadom) možno uvítajú charterové letenky spoločnosti Niki/Air Berlin k teplému Červenému moru (25°C) – konkrétne do juhoegyptskej Hurghady (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do obľúbenej Hurghady sú k dispozícii za 160 EUR s odletom zo spomínaného medzinárodného leteckého prístavu vo viedenskom “Schwechate” (VIE) dňa 30. októbra s návratom z egyptského let(ov)iska v Hurghade (HRG) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 6. novembra 2014 – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Hurghada za 160 EUR (30.10.-06.11.2014)

Egypt a Hurghada

K najdramatickejším miestam Egypta sa radia najmä impozantné pyramídy v Gize a Sakkare, výborné Egyptské múzeum a pôvabné mešity – všetky spomínané cestovateľské špeciality sú však situované v hlavnom meste Káhira alebo v jej blízkom okolí. V o niečo výhodnejšej vzdialenosti Vás čaká mysteriózne Údolie kráľov a majestátny Karnak Temple v Luxore.

Znamenitá Red Sea Riviera

V samotnom populárnom prímorskom letovisku Hurghada, položenom pri nádhernom Červenom mori, nájdete vynikajúce podmienky na plážové leňošenie, pohodové kúpanie, rozličné vodné športy či odhaľovanie ukrytých krás farebného podmorského sveta. Určite vyskúšajte malebné mestečko El Gouna s luxusnými rezortmi (nachádzajúce sa asi 20 km severne od samotnej Hurghady).

0