VLetenky

Egypt s Niki od 159 EUR

Hurghada
Pohodové letovisko na brehoch Červeného mora s názvom El Gouna (foto: zolakoma/Flickr)

Trpezliví cestovatelia čakajúci pútavú ponuku priamych letov zo strednej Európy “ku vode” či za príjemnejším teplejším podnebím v čase najtuhšej stredoeurópskej zimy majú možnosť využiť lákavú príležitosť v podobe charterových leteniek na palube leteckej spoločnosti Niki/Air Berlin k pohodovému Červenému moru do juhoegyptskej Hurghady (s odletom z rakúskej Viedne).

Spiatočné letenky do populárnej Hurghady sa dajú kúpiť za 159 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletmi) v priebehu januára 2015 s variabilnou dĺžkou pobytu 7 alebo 14 dní (s predajom do vyčerpania voľných termínov alebo do aktualizácie tarifu).

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Egypta nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 11. januára (nedeľa) s návratom z Hurghady (HRG) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 18. januára 2015 (nedeľa).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Hurghada za 159 EUR (11.01.-18.01.2015)

Egypt a Hurghada

K najmagickejším miestam Egypta sa zaraďujú hlavne majestátne pyramídy v Gize a Sakkare, vynikajúce Egyptské múzeum a príťažlivé mešity – všetky spomínané cestovateľské pozoruhodnosti sú však položené v hlavnom meste Káhira alebo v jej blízkom okolí. V o čosi výhodnejšej vzdialenosti Vás čaká tajuplné Údolie kráľov a impozantný Karnak Temple v Luxore.

Famózna Red Sea Riviera

V samotnom obľúbenom prímorskom letovisku Hurghada, situovanom pri prekrásnom Červenom mori, nájdete výborné podmienky na plážové leňošenie, ničím nerušené kúpanie, rôzne vodné športy či objavovanie skrytých krás farebného podmorského sveta. istotne vyskúšajte malebné mestečko El Gouna s luxusnými rezortmi (nachádzajúce sa asi 20 km na sever od samotnej Hurghady).

0