VLetenky

Egypt s Niki od 129 EUR

Sahl Hashesh
Príjemné letovisko na brehoch Červeného mora Sahl Hasheesh (foto: Andreas Tellefsen/Flickr)

Lákavú ponuku priamych letov zo strednej Európy “ku vode” či za príjemnejším teplejším podnebím v blízkom časovom horizonte majú príležitosť využiť najmä flexibilnejší cestovatelia v podobe charterových leteniek na krídlach leteckej spoločnosti Niki/Air Berlin k príjemnému Červenému moru do pohodovej juhoegyptskej Hurghady (s odletom z rakúskej Viedne).

Spiatočné letenky do populárnej Hurghady sú k dispozícii za 129 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 27. novembra s návratom z Hurghady (HRG) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 4. decembra 2014 (last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou).

Alternatívou rezervácie (za príplatok) môžu byť rovnako 7-dňové pobyty s odletom z Viedne (VIE) dňa 7./14. decembra (nedeľa) a návratom z Hurghady (HRG) dňa 14./21. decembra 2014 (nedeľa).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Hurghada za 129 EUR (27.11.-04.12.2014)
Viedeň – Hurghada za 139 EUR (07.12.-14.12.2014 / 14.12.-21.12.2014)

Egypt a Hurghada

K najdramatickejším miestam Egypta sa radia predovšetkým impozantné pyramídy v Gize a Sakkare, výborné Egyptské múzeum a pôvabné mešity – všetky spomínané cestovateľské špeciality sú však situované v hlavnom meste Káhira alebo v jej blízkom okolí. V o niečo výhodnejšej vzdialenosti Vás očakáva mysteriózne Údolie kráľov a majestátny Karnak Temple v Luxore.

Znamenitá Red Sea Riviera

V samotnom populárnom prímorskom letovisku Hurghada, položenom pri nádhernom Červenom mori, nájdete vynikjaúce podmienky na plážové leňošenie, ničím nerušené kúpanie, rozličné vodné športy či odhaľovanie ukrytých krás farebného podmorského sveta. Určite vyskúšajte malebné mestečko El Gouna s luxusnými rezortmi (ležiace asi 20 km severne od samotnej Hurghady).

0