VLetenky

Egypt s Niki od 105 EUR

El Gouna
Malebné egyptské prímorské letovisko El Gouna pri Červenom mori (foto: feario_com/Pixabay/CC0)

Last minute ponuku za teplejšom podnebím majú šancu využiť predovšetkým pohotovejší a flexibilnejší cestovatelia vo forme charterových leteniek na krídlach leteckej spoločnosti Niki/Air Berlin k príjemnému Červenému moru (s odletom z viedenského leteckého prístavu).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Red Sea Riviera sú k dispozícii za 105 EUR s odletom zo spomínanej rakúskej Viedne (VIE) dňa 5. februára (nedeľa) a návratom z egyptskej Hurghady (HRG) dňa 19. februára 2017 (nedeľa) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Hurghada za 105 EUR (05.02.-19.02.2017)

Egypt a Hurghada

K najmagickejším miestam Egypta sa zaraďujú najmä majestátne pyramídy v Gize a Sakkare, vynikajúce Egyptské múzeum a príťažlivé mešity – všetky spomínané cestovateľské pozoruhodnosti sú však situované v hlavnom meste Káhira alebo v jej blízkom okolí. V o čosi výhodnejšej vzdialenosti Vás čaká mysteriózne Údolie kráľov a impozantný Karnak Temple v Luxore.

Famózna Red Sea Riviera

V samotnom obľúbenom prímorskom letovisku Hurghada, položenom pri prekrásnom Červenom mori, nájdete výborné podmienky na plážové leňošenie, ničím nerušené kúpanie, rôzne vodné športy či objavovanie skrytých krás farebného podmorského sveta. Istotne vyskúšajte malebné mestečko El Gouna s luxusnými rezortmi (ležiace asi 20 km severne od samotnej Hurghady).

0