VLetenky

Egypt s Eurowings a Fly Egypt od 80 EUR

El Gouna
Letovisko El Gouna blízko Hurghady (foto: Marc Ryckaert/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Na výlet k Červenému moru sa máte šancu vypraviť s aktualizovanou (skôr avizovanou) ponukou priamych charterových letov TUI s Eurowings a Fly Egypt z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Red Sea Riviera sú k dispozícii za 80 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 6. decembra a návratom z egyptskej Hurghady (HRG) dňa 13. decembra 2018 (last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou).

Alternatívou rezervácie obojsmernej letenky (za rovnakú cenu) môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 9. decembra a návrat z egyptskej Hurghady (HRG) dňa 13. decembra 2018.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Hurghada za 80 EUR (06.12.-13.12.2018 / Fly Egypt tam/Fly Egypt späť)
Viedeň – Hurghada za 80 EUR (09.12.-13.12.2018 / Eurowings tam/Fly Egypt späť)

Pozn.:
priame lety s odbavenou batožinou
cena 80 EUR po prekliku z odkazu na rezerváciu na TUI.at v poslednom kroku rezervácie pred platbou

VIE-HRG
Viedeň, Rakúsko – Hurghada, Egypt (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Egypt a Hurghada

K najdramatickejším miestam Egypta sa radia hlavne impozantné pyramídy v Gize a Sakkare, výborné Egyptské múzeum a pôvabné mešity – všetky spomínané cestovateľské špeciality sú však položené v hlavnom meste Káhira alebo v jej blízkom okolí. V o niečo výhodnejšej vzdialenosti Vás očakáva mysteriózne Údolie kráľov a majestátny Karnak Temple v Luxore.

Famózna Red Sea Riviera

V samotnom populárnom prímorskom letovisku Hurghada, situovanom pri nádhernom Červenom mori, nájdete vynikajúce podmienky na plážové leňošenie, ničím nerušené kúpanie, rozličné vodné športy či odhaľovanie ukrytých krás farebného podmorského sveta. Určite vyskúšajte malebné mestečko El Gouna s luxusnými rezortmi (ležiace asi 20 km na sever od samotnej Hurghady).

0