VLetenky

Egypt s Enter Air a Travel Service od 23 EUR

El Gouna
Egyptské prímorské letovisko El Gouna (foto: Marc Ryckaert/Wikimedia Commons/CC BY 3.0)

Last minute ponuku za teplejšom podnebím majú príležitosť využiť predovšetkým pohotoví a flexibilní cestovatelia v podobe (priamych) charterových letov na palube leteckých spoločností Enter Air a Travel Service k príjemnému Červenému moru (s odletom z Poľska).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Red Sea Riviera sú k dispozícii za 98 PLN (cca 23 EUR) s odletom z Varšavy (WAW) dňa 2. marca a návratom z egyptskej Hurghady (HRG) do Katovíc o 7 (14) dní neskôr, t.j. dňa 9. (16.) marca 2017 (last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou).

Rezervácia leteniek:
Varšava – Hurghada – Katovice za 98 PLN / 23 EUR (02.03.-09.03.2017 / 02.03.-16.03.2017)

Egypt a Hurghada

K najdramatickejším miestam Egypta sa radia hlavne impozantné pyramídy v Gize a Sakkare, výborné Egyptské múzeum a pôvabné mešity – všetky spomínané cestovateľské špeciality sú však položenom v hlavnom meste Káhira alebo v jej blízkom okolí. V o niečo výhodnejšej vzdialenosti Vás čaká tajuplné Údolie kráľov a majestátny Karnak Temple v Luxore.

Znamenitá Red Sea Riviera

V samotnom populárnom prímorskom letovisku Hurghada, situovanom pri nádhernom Červenom mori, nájdete vynikajúce podmienky na plážové leňošenie, ničím nerušené kúpanie, rozličné vodné športy či odhaľovanie ukrytých krás farebného podmorského sveta. Určite vyskúšajte malebné mestečko El Gouna s luxusnými rezortmi (ležiace asi 20 km na sever od samotnej Hurghady).

1

Comments

  1. Borek  február 12, 2017

    Je to pryč…