VLetenky

Egypt s Corendon Airlines od 102 EUR

Red Sea
Príjemné scenérie egyptskej oblasti Red Sea Riviera pri Červenom mori (foto: Pexels/Pixabay/CC0)

Na cestu k Červenému moru sa majú šancu vybrať flexibilnejší cestovatelia vďaka ponuke charterových leteniek na krídlach leteckej spoločnosti Corendon Airlines (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Red Sea Riviera sú k dispozícii za 102 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 14. apríla (sobota) a návratom z egyptskej Hurghady (HRG) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 28. apríla 2018 (sobota) – ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Hurghada za 102 EUR (14.04.-28.04.2018 / sobota – sobota)

VIE-HRG

Egypt a Hurghada

K najdramatickejším miestam Egypta sa radia hlavne impozantné pyramídy v Gize a Sakkare, výborné Egyptské múzeum a pôvabné mešity – všetky spomínané cestovateľské špeciality sú však položené v hlavnom meste Káhira alebo v jej blízkom okolí. V o niečo výhodnejšej vzdialenosti Vás očakáva tajomné Údolie kráľov a majestátny Karnak Temple v Luxore.

Znamenitá Red Sea Riviera

V samotnom populárnom prímorskom letovisku Hurghada, situovanom pri nádhernom Červenom mori, nájdete vynikajúce podmienky na plážové leňošenie, ničím nerušené kúpanie, rozličné vodné športy či odhaľovanie ukrytých krás farebného podmorského sveta. Určite vyskúšajte malebné mestečko El Gouna s luxusnými rezortmi (ležiace asi 20 km na sever od samotnej Hurghady).

0