VLetenky

Egypt s Austrian Airlines za 128 EUR

Pokiaľ patríte k časove flexibilným a rýchle sa rozhodujúcim cestovateľom, máte možnosť využiť výhodnú last minute ponuku na návštevu Egypta.

Spiatočné letenky do Egypta sú dostupné v cene 128 EUR s odletom z Viedne (VIE) už 24. mája a s návratom z letoviska na Sinaji Šarm es Šejk (SSH) dňa 7. júna. Lety sú pod taktovkou Austrian Airlines/Lauda Air.

Okrem kúpania sa v Červenom mori existuje veľa možností, ako stráviť zaujímavých 14 dní v Egypte. Popri najvychytenejších miestach ako sú pyramídy v Gize (v blízkosti Káhiry) alebo Údolie kráľov v Luxore, môžete navštíviť legendárnu horu Sinaj (Mt. Sinai), či ďalšie obľúbené mestečká na Sinajskom polostrove – potápačský raj Dahab, Nuweiba, pohraničné letovisko Taba (a prípadne pridať aj návštevu neďalekého izraelského Eilatu alebo jordánskej Aqaby)…

Ceny ubytovania v hoteloch začínajú v závislostí od jednotlivých destinácií pod hranicou 10 EUR. Verejná doprava funguje taktiež za veľmi výhodné ceny, ak však túžite po istej nezávislosti, možno privítate možnosť prenájmu automobilu (táto alternatíva na druhej strane nie je moc vhodná do premávky v Káhire).

Rezervácia letenky: Viedeň – Egypt za 128 EUR
Rezervácia ubytovania: Hotely za menej ako 10 EUR

0