VLetenky

Egypt s Austrian Airlines od 134 EUR

Hurghada
Malebná pláž pri Červenom mori s názvom Al Mahmya Beach (foto: Karim/Wikimedia Commons/CC0)

Last minute ponuku za teplejšom podnebím majú príležitosť využiť predovšetkým pohotovejší a flexibilnejší cestovatelia v podobe charterových leteniek na palube leteckej spoločnosti Austrian Airlines k pohodovému Červenému moru (s odletom z viedenského leteckého prístavu).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Red Sea Riviera sú k dispozícii za 134 EUR s odletom zo spomínanej rakúskej Viedne (VIE) dňa 10. septembra (nedeľa) a návratom z egyptskej Hurghady (HRG) dňa 17. septembra 2017 (nedeľa) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Hurghada za 134 EUR (10.09.-17.09.2017)
Viedeň – Hurghada za 139 EUR (10.09.-17.09.2017)

Egypt a Hurghada

K najdramatickejším miestam Egypta sa radia hlavne impozantné pyramídy v Gize a Sakkare, výborné Egyptské múzeum a pôvabné mešity – všetky spomínané cestovateľské špeciality sú však položené v hlavnom meste Káhira alebo v jej blízkom okolí. V o niečo výhodnejšej vzdialenosti Vás očakáva tajomné Údolie kráľov a majestátny Karnak Temple v Luxore.

Znamenitá Red Sea Riviera

V samotnom populárnom prímorskom letovisku Hurghada, situovanom pri nádhernom Červenom mori, nájdete vynikajúce podmienky na plážové leňošenie, ničím nerušené kúpanie, rozličné vodné športy či odhaľovanie ukrytých krás farebného podmorského sveta. Určite vyskúšajte malebné mestečko El Gouna s luxusnými rezortmi (ležiace asi 20 km na sever od samotnej Hurghady).

0