VLetenky

Egypt s Austrian Airlines od 109 EUR

Hurghada
Ostrov Giftun Island v Červenom mori (foto: Caprice4540/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Lákavú ponuku priamych letov zo strednej Európy za teplejším podnebím počas stredoeurópskej zimy (v bližšom časovom horizonte) majú šancu využiť najmä flexibilnejší cestovatelia vo forme (last minute) charterových leteniek na krídlach leteckej spoločnosti Austrian Airlines k príjemnému Červenému moru do pohodovej juhoegyptskej Hurghady (s odletom z rakúskej Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do miestnej oblasti Red Sea Riviera sú k dispozícii za 109 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 8. januára (nedeľa) a návratom z egyptskej Hurghady (HRG) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 15. januára 2017 (nedeľa) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Alternatívou rezervácie obojsmernej letenky (za príplatok 10 EUR) môže byť 14-dňový pobyt s odletom z Viedne (VIE) dňa 8. januára (nedeľa) a návratom z Hurghady (HRG) dňa 22. januára 2017 (nedeľa).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Hurghada za 109 EUR (08.01.-15.01.2017)
Viedeň – Hurghada za 119 EUR (08.01.-22.01.2017)

Egypt a Hurghada

K najdramatickejším miestam Egypta sa radia predovšetkým impozantné pyramídy v Gize a Sakkare, výborné Egyptské múzeum a pôvabné mešity – všetky spomínané cestovateľské špeciality sú však situované v hlavnom meste Káhira alebo v jej blízkom okolí. V o niečo výhodnejšej vzdialenosti Vás očakáva mysteriózne Údolie kráľov a majestátny Karnak Temple v Luxore.

Znamenitá Red Sea Riviera

V samotnom populárnom prímorskom letovisku Hurghada, položenom pri nádhernom Červenom mori, nájdete vynikajúce podmienky na plážové leňošenie, ničím nerušené kúpanie, rozličné vodné športy či odhaľovanie ukrytých krás farebného podmorského sveta. Určite vyskúšajte malebné mestečko El Gouna s luxusnými rezortmi (ležiace asi 20 km severne od samotnej Hurghady).

0