VLetenky

Egypt s Austrian Airlines a Niki od 74 EUR

Paradise Island
Paradise Island v Červenom mori v blízkosti Hurghady (foto: Albert Mansour/Pixabay/CC0)

Last minute ponuku za teplejšom podnebím majú šancu využiť predovšetkým flexibilnejší a pohotovejší cestovatelia v podobe charterových leteniek na palube leteckých spoločnosti Austrian Airlines a Niki/Air Berlin k pohodovému Červenému moru (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do oblasti Red Sea Riviera sú k dispozícii za 74 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 22. januára a návratom z egyptskej Hurghady (HRG) dňa 26. januára 2017 – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Hurghada za 74 EUR (22.01.-26.01.2017 / al. odkaz s avizovanou cenu po prekliknutí)
Viedeň – Hurghada za 94 EUR (22.01.-26.01.2017)

Egypt a Hurghada

K najdramatickejším miestam Egypta sa radia hlavne impozantné pyramídy v Gize a Sakkare, výborné Egyptské múzeum a pôvabné mešity – všetky spomínané cestovateľské špeciality sú však položené v hlavnom meste Káhira alebo v jej blízkom okolí. V o niečo výhodnejšej vzdialenosti Vás očakáva mysteriózne Údolie kráľov a majestátny Karnak Temple v Luxore.

Znamenitá Red Sea Riviera

V samotnom populárnom prímorskom letovisku Hurghada, situovanom pri nádhernom Červenom mori, nájdete vynikajúce podmienky na plážové leňošenie, ničím nerušené kúpanie, rozličné vodné športy či odhaľovanie ukrytých krás farebného podmorského sveta. Určite vyskúšajte malebné mestečko El Gouna s luxusnými rezortmi (ležiace asi 20 km na sever od samotnej Hurghady).

0