VLetenky

Egypt s Austrian Airlines a Fly Egypt od 85 EUR

Hurghada
Koralové útesy Červeného mora pri letovisku Hurghada (foto: kallerna/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na cestu za teplejšom podnebím sa majú šancu vybrať predovšetkým pohotovejší a flexibilnejší cestovatelia pri využití last minute ponuky charterových leteniek na krídlach leteckých spoločností Austrian Airlines a Fly Egypt k pohodovému Červenému moru (s odletom z viedenského letiska).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Red Sea Riviera sú k dispozícii za 85 EUR s odletom zo spomínanej rakúskej Viedne (VIE) dňa 26. novembra a návratom z egyptskej Hurghady (HRG) dňa 7. decembra 2017 – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Hurghada za 85 EUR (26.11.-07.12.2017)

Egypt a Hurghada

K najdramatickejším miestam Egypta sa radia hlavne impozantné pyramídy v Gize a Sakkare, výborné Egyptské múzeum a pôvabné mešity – všetky spomínané cestovateľské špeciality sú však položené v hlavnom meste Káhira alebo v jej blízkom okolí. V o niečo výhodnejšej vzdialenosti Vás očakáva tajomné Údolie kráľov a majestátny Karnak Temple v Luxore.

Znamenitá Red Sea Riviera

V samotnom populárnom prímorskom letovisku Hurghada, situovanom pri nádhernom Červenom mori, nájdete vynikajúce podmienky na plážové leňošenie, ničím nerušené kúpanie, rozličné vodné športy či odhaľovanie ukrytých krás farebného podmorského sveta. Určite vyskúšajte malebné mestečko El Gouna s luxusnými rezortmi (ležiace asi 20 km na sever od samotnej Hurghady).

0