VLetenky

Egypt s Austrian Airlines a Fly Egypt od 60 EUR

Aswan
Asuánsky ostrov Philae (Agilkia), Chrám Isis (foto: Zakaria Rabea/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Na cestu za teplejšom podnebím sa majú možnosť vydať predovšetkým pohotovejší a flexibilnejší cestovatelia pri využití last minute ponuky charterových leteniek na palube leteckých spoločností Austrian Airlines a Fly Egypt k príjemnému Červenému moru (s odletom z viedenského letiska).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Red Sea Riviera sú k dispozícii za 60 EUR s odletom zo spomínanej rakúskej Viedne (VIE) dňa 7. januára a návratom z egyptskej Hurghady (HRG) dňa 18. januára 2018 – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Hurghada za 60 EUR (07.01.-18.01.2018)

Egypt a Hurghada

K najmagickejším miestam Egypta sa zaraďujú najmä majestátne pyramídy v Gize a Sakkare, vynikajúce Egyptské múzeum a príťažlivé mešity – všetky spomínané cestovateľské pozoruhodnosti sú však situované v hlavnom meste Káhira alebo v jej blízkom okolí. V o čosi výhodnejšej vzdialenosti Vás čaká mysteriózne Údolie kráľov a impozantný Karnak Temple v Luxore.

Famózna Red Sea Riviera

V samotnom obľúbenom prímorskom letovisku Hurghada, položenom pri prekrásnom Červenom mori, nájdete výborné podmienky na plážové leňošenie, ničím nerušené kúpanie, rôzne vodné športy či objavovanie skrytých krás farebného podmorského sveta. Istotne vyskúšajte malebné mestečko El Gouna s luxusnými rezortmi (ležiace asi 20 km severne od samotnej Hurghady).

0