VLetenky

Egypt s Austrian Airlines a Air Cairo od 115 EUR

Hurghada
Prímorské letovisko Hurghada pri Červenom mori (foto: Simona Scolari/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na cestu za teplejšom podnebím sa majú možnosť vydať predovšetkým pohotovejší a flexibilnejší cestovatelia pri využití last minute ponuky charterových leteniek na palube leteckej spoločnosti Austrian Airlines a Air Cairo k príjemnému Červenému moru (s odletom z viedenského letiska).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Red Sea Riviera sú k dispozícii za 115 EUR s odletom zo spomínanej rakúskej Viedne (VIE) dňa 8. októbra a návratom z egyptskej Hurghady (HRG) dňa 12. októbra 2017 – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Hurghada za 115 EUR (08.10.-12.10.2017)

Egypt a Hurghada

K najmagickejším miestam Egypta sa zaraďujú najmä majestátne pyramídy v Gize a Sakkare, vynikajúce Egyptské múzeum a príťažlivé mešity – všetky spomínané cestovateľské pozoruhodnosti sú však situované v hlavnom meste Káhira alebo v jej blízkom okolí. V o čosi výhodnejšej vzdialenosti Vás čaká mysteriózne Údolie kráľov a impozantný Karnak Temple v Luxore.

Famózna Red Sea Riviera

V samotnom obľúbenom prímorskom letovisku Hurghada, položenom pri prekrásnom Červenom mori, nájdete výborné podmienky na plážové leňošenie, ničím nerušené kúpanie, rôzne vodné športy či objavovanie skrytých krás farebného podmorského sveta. Istotne vyskúšajte malebné mestečko El Gouna s luxusnými rezortmi (ležiace asi 20 km severne od samotnej Hurghady).

0