VLetenky

Edmonton s Brussels Airlines od 551 EUR

Jasper National Park
Athabasca River, národný park Jasper National Park (foto: Bernd Thaller/Flickr/CC BY 2.0)

Cestu do metropoly provincie Alberta máte možnosť podniknúť v rámci ponuky spoločnosti Brussels Airlines (v spolupráci s partnermi) zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadského Edmontonu (hlavného mesta Alberty) sa dajú kúpiť za 551 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 28. mája 2022 do 31. marca 2023, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od septembra 2022 do marca 2023.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Alberty nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 21. septembra s návratom z kanadského Edmontonu (YEG) dňa 5. októbra 2022.

Rezervácia Letenky:
Viedeň – Edmonton za 551 EUR (21.09.-05.10.2022)

VIE-YYC
Viedeň, Rakúsko – Edmonton, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Alberta (Kanada)

V provincii Alberta v juhozápadnej časti Kanady si určite nenechajte ujsť návštevu úžasnej kanadskej partie majestátneho masívu Skalnatých hôr (Rocky Mountains). Istotne nevynechajte fantastické horské scenérie zrejme najpríťažlivejšej oblasti „Rockies“, nesmierne fotogenického národného parku Banff N.P., položeného v širšom okolí impresívneho Calgary – pulzujúceho centra provincie Alberta. O čosi ďalej smerom na sever natrafíte na nemenej pôvabný, najrozľahlejší kanadský park v geniálnej horskej reťazi Rocky Mountains s názvom Jasper National Park.

0