VLetenky

Edmonton s Brussels Airlines od 546 EUR

Jasper National Park
Fryatt Valley, národný park Jasper National Park (foto: HandsLive/Flickr/CC BY 2.0)

Cestu do metropoly provincie Alberta máte príležitosť zrealizovať v rámci ponuky spoločnosti Brussels Airlines (v spolupráci s partnermi) zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadského Edmontonu (hlavného mesta Alberty) sú v predaji za 546 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 30. novembra 2022 do 29. októbra 2023, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od januára do októbra 2023.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Alberty nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 29. mája s návratom z kanadského Edmontonu (YEG) dňa 12. júna 2023.

Rezervácia Letenky:
Viedeň – Edmonton za 546 EUR (29.05.-12.06.2023)

VIE-YYC
Viedeň, Rakúsko – Edmonton, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Alberta (Kanada)

V provincii Alberta v juhozápadnej časti Kanady si určite nenechajte ujsť návštevu úžasnej kanadskej partie majestátneho masívu Skalnatých hôr (Rocky Mountains). Istotne nevynechajte fantastické horské scenérie zrejme najpríťažlivejšej oblasti „Rockies“, nesmierne fotogenického národného parku Banff N.P., položeného v širšom okolí impresívneho Calgary – pulzujúceho centra provincie Alberta. O čosi ďalej smerom na sever natrafíte na nemenej pôvabný, najrozľahlejší kanadský park v geniálnej horskej reťazi Rocky Mountains s názvom Jasper National Park.

0