VLetenky

Edmonton s Air Canada od 568 EUR

Jasper National Park
Mount Athabasca, národný park Jasper National Park (foto: BrettA343/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Cestu do metropoly provincie Alberta máte možnosť uskutočniť v rámci ponuky spoločnosti Air Canada (v spolupráci s aliančnými partnermi) zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadského Edmontonu (hlavného mesta Alberty) sa dajú kúpiť za 568 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 15. marca 2023 do 14. februára 2024, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu mája 2023.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Alberty môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 5. mája s návratom z kanadského Edmontonu (YEG) dňa 21. mája 2023.

Rezervácia Letenky:
Viedeň – Edmonton za 568 EUR (05.05.-21.05.2023)

VIE-YYC
Viedeň, Rakúsko – Edmonton, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Alberta (Kanada)

V provincii Alberta v juhozápadnej partii Kanady si istotne nenechajte ujsť návštevu skvelej kanadskej časti impozantného masívu Skalnatých hôr (Rocky Mountains). Určite neobíďte fascinujúce horské scenérie zrejme najpôvabnejšej oblasti „Rockies“, neskutočne fotogenického národného parku Banff N.P., situovaného v širšom okolí pôsobivého Calgary – rušného centra provincie Alberta. O niečo ďalej smerom na sever naďabíte na nemenej príťažlivý, najrozľahlejší kanadský park vo fenomenálnej horskej reťazi Rocky Mountains pod názvom Jasper National Park.

0