VLetenky

Edmonton s Air Canada od 429 EUR

Jasper N.P.
Maligne Lake (1670 m) a Spirit Island, Jasper National Park (foto: Gerald.w/Wikimedia Commons/CC0)

Na návštevu provincie Alberta (v juhozápadnej Kanade) máte šancu zamieriť pri využití ponuky dopravcu Air Canada v spolupráci s aliančnými partnermi zo Star Alliance (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do západokanadského Edmontonu (hlavného mesta Alberty) sa dajú kúpiť za 429 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od septembra 2020 do júla 2021.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do západnej Kanady môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 1. júla s návratom z kanadského Edmontonu (YEG) dňa 8. júla 2021.

Rezervácia Letenky:
Praha – Edmonton za 429 EUR (01.07.-08.07.2021)

PRG-YEG
Praha, Česko – Edmonton, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Alberta (Kanada)

V provincii Alberta v juhozápadnej partii Kanady si istotne nenechajte ujsť prehliadku skvelej kanadskej časti impozantného masívu Skalnatých hôr (alias “Rockies”). Určite neobíďte fascinujúce horské scenérie zrejme najpôvabnejšieho kúta Rocky Mountains, neskutočne fotogenického národného parku Banff N.P., situovaného v širšom okolí impresívneho Calgary (pulzujúcej metropoly provincie Alberta). O niečo ďalej smerom na sever natrafíte na nemenej lákavý, najrozľahlejší kanadský park v geniálnej horskej reťazi Rocky Mountains pod názvom Jasper National Park.

0