VLetenky

Edmonton s Air Canada od 277 EUR

Maligne Lake
Maligne Lake (1670 m), Jasper National Park, Alberta (foto: Dennis Larsen/Pixabay/CC0)

Cestu do provincie Alberta v juhozápadnej Kanade máte šancu uskutočniť vďaka ponuke leteckej spoločnosti Air Canada (zo Star Alliance) v spolupráci s partnermi (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Edmontonu (hlavného mesta Alberty) sa dajú kúpiť za 277 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 28. augusta 2020 do 31. mája 2021, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od septembra 2020 do mája 2021.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Alberty môže byť odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 26. mája s návratom z kanadského Edmontonu (YEG) dňa 9. júna 2021.

Rezervácia Letenky:
Budapešť – Edmonton za 277 EUR (26.05.-09.06.2021)

BUD-YEG
Budapešť, Maďarsko – Edmonton, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Alberta a širšie okolie Calgary

V provincii Alberta v juhozápadnej časti Kanady si určite nenechajte ujsť prehliadku úžasnej kanadskej partie majestátneho masívu Skalnatých hôr (Rocky Mountains). Istotne neobíďte fantastické horské scenérie zrejme najpríťažlivejšej oblasti “Rockies”, nesmierne fotogenického národného parku Banff N.P., položeného v širšom okolí pôsobivého Calgary – pulzujúceho centra provincie Alberta. O niečo ďalej smerom na sever naďabíte na nemenej pôvabný, najrozľahlejší kanadský park v geniálnej horskej reťazi Rocky Mountains pod názvom Jasper National Park.

0