VLetenky

Dubaj a Filipíny s Flydubai a Cebu Pacific od 362 EUR

Palawan
Geniálne El Nido v severnej partii filipínskeho súostrovia Palawan (foto: Jack Versloot/Flickr)

Pri netradičnej (mimosezónnej) ceste na famózne Filipíny spoznáte aj excentrický Dubaj vďaka kombinácií pútavých ponúk leteckých spoločností Flydubai a Cebu Pacific (s odletom z Bratislavy).

Do filipínskej Manily sa dopravíte za 362 EUR so spomínanými aerolinkami cez Spojené arabské emiráty z bratislavského letiska M.R. Štefánika pri kúpe dvoch samostatných spiatočných leteniek na trase z Bratislavy do Dubaja (1. obojsmerná letenka s Flydubai za 164 EUR) a z Dubaja do Manily (2. obojsmerná letenka s aerolinkou Cebu Pacific za 198 EUR).

Z Bratislavy do Dubaja s Flydubai za 164 EUR

Prvou časťou itinerára bude obojsmerný let na palube leteckej spoločnosti Flydubai na trase z bratislavského leteckého prístavu do Spojených arabských emirátov.

Spiatočné letenky do neskutočne fotogenického arabského veľkomesta Dubaj máte možnosť kúpiť za za 164 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského leteckého prístavu.

Ako príklad rezervácie spiatočnej letenky do Spojených arabských emirátov nech poslúži odlet z Bratislavy (BTS) dňa 2. júna a návrat z Dubaja (DXB) dňa 16. júna 2015.

Rezervácia letenky:
Bratislava – Dubaj za 164 EUR (02.06.-16.06.2015)

Z Dubaja na Filipíny s Cebu Pacific za 198 EUR

Druhou časťou cestovateľského itinerára budú obojsmerné letenky zo Spojených arabských emirátov na Filipíny na krídlach leteckej spoločnosti Cebu Pacific Airlines.

Spiatočné letenky do neskutočne rušnej filipínskej Manily sú v predaji za 915 AED (alebo v prepočte cca 198 EUR) s odletom z dubajského vzdušného prístavu.

Príkladom rezervácie spiatočnej letenky na Filipíny môže odlet z Dubaja (DXB) dňa 3. júna a návrat z filipínskej metropoly Manila (MNL) dňa 15. júna 2015.

Rezervácia letenky:
Dubaj – Manila za 915 AED (03.06.-15.06.2015)

Celkový itinerár Filipíny so SAE za 362 EUR

Vzhľadom na vzájomnú dostupnosť oboch ponúk, t.j. z Bratislavy do Dubaja v najnižšej cenovej hladine od decembra 2014 do júna 2015 (s Flydubai zatiaľ 2x za týždeň so sľúbenou pridanou treťou rotáciou) a z Dubaja do Manily za najnižšiu cenu od júna 2015 (s jedným letom denne) bude uvedený itinerár k dispozícii hlavne v priebehu júna 2015. Vhodným skombinovaním odletových časov Vám zostane dostatočný časový priestor na prehliadku SAE (alebo i okolitých krajín).

Príklad cestovného itinerára
02.06.2015 Bratislava (BTS) – Dubaj (DXB) s Flydubai (1. letenka)
03.06.2015 Dubaj (DXB) – Manila (MNL) s Cebu Pacific (2. letenka)
15.06.2015 Manila (MNL) – Dubaj (DXB) s Cebu Pacific (2. letenka)
16.06.2015 Dubaj (DXB) – Bratislava (BTS) s Flydubai (1. letenka)

Filipíny

Príťažlivé filipínske súostrovie, pozostávajúce z viac ako 7000 ostrovov a ostrovčekov, Vás očakáva v jednej z najpútavejších oblasti atraktívnej juhovýchodnej Ázie. Ekonomicky celkom nenáročnú vnútroštátnu leteckú dopravu zaisťujú najmä nízkonákladové aerolínie Cebu Pacific, Air Asia/Air Asia Zest, Airphil Express a prípadne aj ďalšie miestne letecké spoločnosti.

Magické Visays a impresívny Luzon

Milovníkov prekrásnych plážových scenérií a vodných športov očaria kúzelné biele piesočnaté pláže v oblasti Visayas – na pôsobivých ostrovoch Palawan, Boracay či Bohol. Fantastické panorámy na posledne menovanom ostrove vytvárajú “čokoládové” homole Chocolate Hills. V severnej časti Filipín (na ostrove Luzon) istotne upútajú viac ako 2000 rokov staré ryžové terasy v obľúbenom Banaue.

Palau a Micronesia Island Hopping

Ak budete náhodou po čase Filipínami už presýtení, skúste sa vydať na “neďaleký” potápačský raj – famózne súostrovie Palau, ktoré sa geograficky zaraďuje už do Mikronézskeho súostrovia. V prípade, že patríte k vášnivým leteckým entuziastom a netlačia Vás financie, pridajte si aj populárny Island Hopping po Mikronézii (a Marshallových ostrovoch) na trase Manila – Guam – Honolulu (a späť).

0