VLetenky

Detroit s British Airways od 387 EUR

Michigan
Komplex Renaissance Center (GM) a Jefferson Avenue v Detroite (foto: paul bica/Flickr/CC BY 2.0)

Návštevu Detroitu v oblasti Great Lakes máte možnosť zrealizovať s tarifom British Airways v spolupráci s partnerskými American Airlines z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do amerického Detroitu v štáte Michigan sa predávajú za 387 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 01.09.-16.12.2016 a 09.01.-22.03.2017, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 3. augusta (či do aktualizácie tarifu/vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) počas uvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do amerického Michiganu môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 9. septembra s návratom z Detroitu (DTW) dňa 18. septembra 2016.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Detroit za 387 EUR (09.09.-18.09.2016 / manuálne zadanie)

Nízkonákladová pozemná doprava (nielen) po regióne

Do mnohých veľkomiest (nielen) vo východnej polovici Spojených štátov amerických sa z pôsobivého Detroitu v štáte Michigan máte príležitosť za vcelku rozumnú sumu dostať (s jedným či viac prestupmi) s low costovým autobusovým dopravcom Megabus, ktorý mimochodom pôsobí aj na “západnom pobreží” a juhu Spojených štátov, alebo i v Kanade či v Európe.

0