VLetenky

Dalaman s TUI od 68 EUR

Ölüdeniz
Malebné pobrežné mestečko Ölüdeniz na Tureckej riviére (foto: Fredi Bach/Flickr/CC BY 2.0)

Za oddychom pri mori sa majú šancu vybrať flexibilnejší cestovatelia na famóznu Tureckú riviéru s last minute ponukou charterových leteniek spoločnosti TUI (s odletom z Katovíc).

Spiatočné letenky na Tureckú riviéru sú k dispozícii za 299 PLN (alebo v prepočte cca 68 EUR) s odletom zo spomínaného katovického letiska (KTW) dňa 11. júla a návratom z Dalamanu (DLM) dňa 19. júla 2016 – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Katovice – Dalaman za 299 PLN (11.07.-19.07.2016)

Dalaman a širšie okolie

K najpopulárnejším prímorským letoviskám v oblasti preslávenej Tureckej riviéry “v užšom regióne” vynikajúceho Dalamanu sa radí predovšetkým obľúbené Marmaris. V prípade dostatočných časových možností skúste pripojiť i návštevu relatívne neveľmi vzdialeného a vcelku ľahko dostupného, nesmierne príjemného gréckeho ostrova Rodos.

Naopak – v pôvabnom vnútrozemí Turecka (v neveľkej blízkosti mesta Denizli), natrafíte na neskutočnou krásou požehnané Pamukkale, ktoré istotne dobre poznáte nielen z marketingových materiálov propagujúcich tureckú krajinu. Toto magické miesto s excelentným výhľadom do širokého okolia ukrýva nádherné stupňovité terasy z bieleho travertínu a pohodové horúce pramene. Nevynechajte ani neďaleký fantastický rímsky amfiteáter s 12-tisícovou kapacitou.

0