VLetenky

Dalaman s Ryanair od 64 EUR

Göcek Fethiye
Idylické pobrežné mestečko Göcek na Tureckej riviére (foto: Jorge Franganillo/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen za oddychom pri mori sa máte príležitosť vypraviť aj v priebehu letných prázdnin na Tureckú riviéru pri využití ponuky leteckej spoločnosti Ryanair (s odletom z Bratislavy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do tureckého mesta Dalaman sa dajú kúpiť za 64 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas augusta a septembra 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet zo slovenskej Bratislavy (BTS) dňa 2. augusta a návrat z tureckého Dalamanu (DLM) dňa 9. augusta 2018.

Rezervácia letenky:
Bratislava – Dalaman za 64 EUR (02.08.-09.08.2018)

BTS-DLM
Bratislava, Slovensko – Dalaman, Turecko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Dalaman a širšie okolie

K najpopulárnejším prímorským letoviskám v oblasti preslávenej Tureckej riviéry “v užšom regióne” Dalamanu patrí hlavne obľúbené Marmaris. V pôvabnom vnútrozemí Turecka (blízko Denizli), natrafíte na neskutočnou krásou požehnané Pamukkale, ktoré určite dobre poznáte nielen z marketingových materiálov propagujúcich tureckú krajinu. Toto dramatické miesto s excelentným výhľadom do širokého okolia ukrýva nádherné stupňovité terasy z bieleho travertínu a príjemné horúce pramene. Nevynechajte ani neďaleký fantastický rímsky amfiteáter s 12-tisícovou kapacitou.

0