VLetenky

Dalaman s Ryanair od 59 EUR

Ölüdeniz
Malebné pobrežné mestečko Ölüdeniz na Tureckej riviére (foto: Shardalow/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen za oddychom pri mori sa máte príležitosť vypraviť (na konci teplejšieho obdobia) na Tureckú riviéru pri využití ponuky leteckej spoločnosti Ryanair (s odletom z Bratislavy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do tureckého mesta Dalaman sa predávajú za 59 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas októbra 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet zo slovenskej Bratislavy (BTS) dňa 18. októbra a návrat z tureckého Dalamanu (DLM) dňa 25. októbra 2018.

Rezervácia letenky:
Bratislava – Dalaman za 59 EUR (18.10.-25.10.2018)

BTS-DLM
Bratislava, Slovensko – Dalaman, Turecko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Dalaman a širšie okolie

K najobľúbenejším prímorským letoviskám v oblasti svetoznámej Tureckej riviéry “v užšom regióne” Dalamanu patrí najmä populárne Marmaris. V príťažlivom vnútrozemí Turecka (v blízkosti Denizli), naďabíte na nesmiernou krásou obdarené Pamukkale, ktoré istotne dobre poznáte nielen z marketingových materiálov propagujúcich tureckú krajinu. dramatické magické miesto s excelentným výhľadom do širokého okolia skrýva prekrásne stupňovité terasy z bieleho travertínu a príjemné horúce pramene. Neobíďte ani neďaleký fascinujúci rímsky amfiteáter s 12-tisícovou kapacitou.

0