VLetenky

Dalaman s Ryanair od 36 EUR

Göcek Fethiye
Príjemné pobrežné mestečko Göcek na Tureckej riviére (foto: Paul Arps/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen za oddychom pri mori máte možnosť vyraziť na Tureckú riviéru vďaka ponuke leteckej spoločnosti Ryanair (s odletom z Bratislavy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do tureckého mesta Dalaman kúpite za 36 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete vo veľmi obmedzenom množstve počas apríla 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet zo slovenskej Bratislavy (BTS) dňa 4. apríla a návrat z tureckého Dalamanu (DLM) dňa 18. apríla 2019.

Rezervácia letenky:
Bratislava – Dalaman za 36 EUR (04.04.-18.04.2019)

BTS-DLM
Bratislava, Slovensko – Dalaman, Turecko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Dalaman a širšie okolie

K najobľúbenejším prímorským letoviskám v oblasti svetoznámej Tureckej riviéry “v užšom regióne” Dalamanu patrí najmä populárne Marmaris. V príťažlivom vnútrozemí Turecka (v blízkosti Denizli), narazíte na nesmiernou krásou obdarené Pamukkale, ktoré istotne dobre poznáte nielen z marketingových materiálov propagujúcich tureckú krajinu. Toto magické miesto s vynikajúcim výhľadom do širokého okolia skrýva prekrásne stupňovité terasy z bieleho travertínu a pohodové horúce pramene. Neobíďte ani neďaleký fascinujúci rímsky amfiteáter s 12-tisícovou kapacitou.

0