VLetenky

Dalaman s Ryanair od 34 EUR

Göcek Fethiye
Pobrežné mestečko Ölüdeniz na Tureckej riviére (foto: Dan Taylor/Wikimedia Commons/CC BY 2.0)

Nielen za (aktívnym) oddychom pri mori máte možnosť vyraziť na Tureckú riviéru (v úvode teplejšieho obdobia) v rámci ponuky spoločnosti Ryanair (s odletom z Bratislavy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do tureckého mesta Dalaman sa dajú kúpiť za 34 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete vo veľmi obmedzenom množstve v priebehu apríla 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet zo slovenskej Bratislavy (BTS) dňa 4. apríla a návrat z tureckého Dalamanu (DLM) dňa 11. apríla 2019.

Rezervácia letenky:
Bratislava – Dalaman za 34 EUR (04.04.-11.04.2019)

BTS-DLM
Bratislava, Slovensko – Dalaman, Turecko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Dalaman a širšie okolie

K najpopulárnejším prímorským letoviskám v oblasti preslávenej Tureckej riviéry “v užšom regióne” Dalamanu patrí hlavne obľúbené Marmaris. V pôvabnom vnútrozemí Turecka (blízko Denizli), naďabíte na neskutočnou krásou požehnané Pamukkale, ktoré určite dobre poznáte nielen z marketingových materiálov propagujúcich tureckú krajinu. Toto dramatické miesto s výborným výhľadom do širokého okolia ukrýva nádherné stupňovité terasy z bieleho travertínu a príjemné horúce pramene. Nevynechajte ani neďaleký fantastický rímsky amfiteáter s 12-tisícovou kapacitou.

0