VLetenky

Dalaman s Austrian Airlines za 106 EUR

Turecká riviéra
Pôvabné prímorské mesto Marmaris na Tureckej riviére (foto: Miguel Discart/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Pokiaľ by ste sa chceli vypraviť za poznávaním v bližšom časovom horizonte k moru smerom na juh, máte šancu využiť pútavú (last minute) ponuku charterových leteniek do Dalamanu na znamenitej Tureckej riviére na palube leteckej spoločnosti Austrian Airlines (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na cestovateľsky obľúbenú Tureckú riviéru sú k dispozícii za 106 EUR s odletom zo spomínaného medzinárodného leteckého prístavu vo viedenskom “Schwechate” (VIE) dňa 2. mája (sobota) a návratom z Dalamanu (DLM) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 16. mája 2015 (sobota) – (last minute) ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Dalaman za 106 EUR (02.05.-16.05.2015)

Dalaman a širšie okolie

K najobľúbenejším prímorským letoviskám v oblasti preslávenej Tureckej riviéry “v užšom regióne” výborného Dalamanu sa zaraďuje hlavne populárne Marmaris. V prípade dostatočných časových možností skúste pridať aj návštevu pomrrne neveľmi vzdialeného a celkom ľahko dostupného, nesmierne pohodového gréckeho ostrova Rodos.

Naopak – v príťažlivom vnútrozemí Turecka (v neveľkej blízkosti mesta Denizli), naďabíte na neskutočnou krásou požehnané Pamukkale, ktoré určite dobre poznáte nielen z marketingových materiálov propagujúcich tureckú krajinu. Toto dramatické miesto s excelentným výhľadom do širokého okolia skrýva prekrásne stupňovité terasy z bieleho travertínu a príjemné horúce pramene. Neobíďte ani neďaleký fascinujúci rímsky amfiteáter s 12-tisícovou kapacitou.

0