VLetenky

Dalaman s Austrian Airlines od 89 EUR

Turecká riviéra
Fotogenické pobrežné mestečko Ölüdeniz na Tureckej riviére (foto: Fredi Bach/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen príjemné podnebie môže byť lákadlom na využitie (last minute) ponuky charterových leteniek do tureckého Dalamanu so spoločnosťou Austrian Airlines (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na Tureckú riviéru sú k dispozícii za 89 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 28. mája (sobota) a návratom z Dalamanu (DLM) dňa 4. júna 2016 (sobota) – (last minute) ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Dalaman za 89 EUR (28.05.-04.06.2016)

Dalaman a širšie okolie

K najobľúbenejším prímorským letoviskám v oblasti legendárnej Tureckej riviéry “v užšom regióne” výborného Dalamanu patrí predovšetkým populárne Marmaris. V prípade dostatočných časových možností skúste pridať aj návštevu pomerne neveľmi vzdialeného a celkom ľahko dostupného, nesmierne pohodového gréckeho ostrova Rodos.

Naopak – v príťažlivom vnútrozemí Turecka (v neveľkej blízkosti mesta Denizli), naďabíte na neskutočnou krásou požehnané Pamukkale, ktoré určite dobre poznáte nielen z marketingových materiálov propagujúcich tureckú krajinu. Toto dramatické miesto s excelentným výhľadom do širokého okolia skrýva prekrásne stupňovité terasy z bieleho travertínu a pohodové horúce pramene. Neobíďte ani neďaleký fascinujúci rímsky amfiteáter s 12-tisícovou kapacitou.

0