VLetenky

Dalaman s Austrian Airlines a SunExpress od 94 EUR

Turecká riviéra
Príťažlivé prímorské mesto Marmaris na Tureckej riviére (foto: Carlo Mirante/Flickr/CC BY 2.0)

Ak by ste sa chceli vypraviť za poznávaním v bližšom časovom horizonte k moru smerom na juh, máte šancu využiť lákavú (last minute) ponuku charterových leteniek do Dalamanu na famóznej Tureckej riviére s leteckými spoločnosťami Austrian Airlines a Sun Express (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na cestovateľsky populárnu Tureckú riviéru máte príležitosť kúpiť za 94 EUR s odletom zo spomínaného leteckého prístavu vo viedenskom “Schwechate” (VIE) dňa 17. júna (streda) a návratom z Dalamanu (DLM) o 4 dni neskôr, t.j. dňa 21. júna 2015 (nedeľa) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Dalaman za 94 EUR (17.06.-21.06.2015)

Dalaman a širšie okolie

K najpopulárnejším prímorským letoviskám v oblasti svetoznámej Tureckej riviéry “v užšom regióne” vynikajúceho Dalamanu sa radí najmä obľúbené Marmaris. V prípade dostatočných časových možností skúste pridať i prehliadku relatívne neveľmi vzdialeného a vcelku ľahko dostupného, neskutočne príjemného gréckeho ostrova Rodos.

Naopak – v pôvabnom vnútrozemí Turecka (v neveľkej blízkosti mesta Denizli), natrafíte na neskutočnou krásou obdarené Pamukkale, ktoré istotne dobre poznáte nielen z marketingových materiálov propagujúcich tureckú krajinu. Toto magické miesto s panoramatickým výhľadom do širokého okolia ukrýva nádherné stupňovité terasy z bieleho travertínu a pohodové horúce pramene. Nevynechajte ani neďaleký fantastický rímsky amfiteáter s 12-tisícovou kapacitou.

0