VLetenky

Curaçao s United Airlines od 380 EUR

Curaçao Island
Karibik v podobe atraktívneho tropického ostrova Curaçao (foto: Paul te Riele/Pixabay/CC0)

Navštíviť karibské súostrovie Curaçao (s možnosťou prehliadky New Yorku a Panama City) máte možnosť s United Airlines (v spolupráci s partnermi) zo Star Alliance (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropický ostrov Curaçao (do miestnej metropoly Willemstad) sa dajú kúpiť za 380 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (či do vyčerpania termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu júna a septembra 2019.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Curaçao nech poslúži odlet z Prahy (PRG) dňa 7. júna (piatok) s návratom z Willemstad (CUR) dňa 16. júna 2019 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Praha – Curaçao za 380 EUR (07.06.-19.06.2019 / piatok – nedeľa)

PRG-CUR
Praha, Česko – Willemstad, Curaçao (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Curaçao

Nádherný tropický ostrov Curaçao sa rozkladá v skvelom Karibskom mori – “v neveľkej vzdialenosti” (na americké pomery) od venezuelského pobrežia, v južnej partii úžasného súostrovia Malé Antily. Sklamaní určite neostanú hlavne vášniví milovníci fantastických piesočnatých pláží Karibiku, pohodového plážového leňošenia a aktívnych vodných športov.

Výborné podmienky na potápanie tu čakajú priaznivcov odhaľovania skrytých krás fascinujúceho podmorského sveta. Cestovateľské špeciality podobného charakteru máte šancu uvidieť aj na susedných Aruba a Bonaire (potápačský raj), s ktorými Curaçao spolu vytvárajú tzv. ABC Islands (ešte v nedávnej minulosti patrili všetky tri ostrovy pod Holandské Antily). Značnou výhodou tohto karibského mikroregiónu bude výhodná geografická poloha mimo hlavnej “hurikánovej” oblasti v Karibiku.

0

Add a Comment