VLetenky

Curaçao s KLM od 550 EUR

Willemstad
Farebný Willemstad – metropola Curaçao s holandskými vplyvmi (foto: Jessica Bee/Flickr/CC BY 2.0)

Pútavá ponuka holandskej aerolinky KLM (z leteckej aliancie Sky Team) na excelentný karibský ostrov Curaçao nepochybne poteší milovníkov Karibiku (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na geniálne tropické súostrovie Curaçao kúpite za 550 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Tarifné podmienky určujú odlety od 1. februára do 19. marca 2015, min. dobu pobytu 7 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 6. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve najmä v priebehu marca 2015.

Príklad rezervácie spiatočnej letenky na Curaçao nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 11. marca s návratom z karibského Willemstadu (CUR) dňa 18. marca 2015.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Curaçao za 550 EUR (11.03.-18.03.2015)
Viedeň – Curaçao za 550 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – Curaçao za 561 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – Curaçao za 567 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Curaçao za 15974 CZK (rezervácia v ČJ)

Curaçao

Nádherný tropický ostrov Curaçao sa rozkladá v skvelom Karibskom mori – “v neveľkej vzdialenosti” (na americké pomery) od venezuelského pobrežia, v južnej partii úžasného súostrovia Malé Antily. Sklamaní určite neostanú hlavne vášniví milovníci fantastických piesočnatých pláží Karibiku, pohodového plážového leňošenia a aktívnych vodných športov.

Výborné podmienky na potápanie tu čakajú priaznivcov objavovaniaskrytých krás fascinujúceho podmorského sveta. Cestovateľské špeciality podobného charakteru máte šancu spoznať aj na susedných Aruba a Bonaire (potápačský raj), s ktorými Curaçao spolu vytvárajú tzv. ABC Islands (ešte v nedávnej minulosti patrili všetky tri ostrovy pod Holandské Antily). Veľkou výhodou tohto karibského mikroregiónu bude priaznivá geografická poloha mimo hlavnej “hurikánovej” oblasti v Karibiku.

0