VLetenky

Curaçao s KLM od 549 EUR

Willemstad
Farebný Willemstad, metropola Curaçao s holandskými vplyvmi (foto: HeikeKaldenbach/Pixabay/CC0)

Atraktívna ponuka holandskej aerolínie KLM (z leteckej aliancie Sky Team) na grandiózny karibský ostrov Curaçao nepochybne poteší milovníkov Karibiku (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky na fenomenálne tropické súostrovie Curaçao sa predávajú za 549 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho letiska. Tarifné podmienky určujú odlety od 9. marca do 30. júna 2015, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 28. februára (resp. do vyčerpania voľných termínov alebo do aktualizácie tarifu). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletmi) od začiatku apríla do konca júna 2015.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Curaçao môže byť odlet z Budapešti (BUD) dňa 20. mája s návratom z karibského Willemstadu (CUR) dňa 1. júna 2015.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Curaçao za 549 EUR (20.05.-01.06.2015)
Budapešť – Curaçao za 554 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Curaçao za 560 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Curaçao za 566 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Curaçao za 15577 CZK (rezervácia v ČJ)

Curaçao

Čarokrásny tropický ostrov Curaçao sa rozprestiera v úžasnom Karibskom mori – “v neveľkej vzdialenosti” (na americké pomery) od venezuelského pobrežia, v južnej časti skvelého súostrovia Malé Antily. Sklamaní istotne nezostanú najmä vášniví milovníci fascinujúcich piesočnatých pláží Karibiku, príjemného plážového leňošenia a aktívnych vodných športov.

Excelentné podmienky na potápanie tu očakávajú fanúšikov odhaľovania ukrytých krás fantastického podmorského sveta. Cestovateľské pozoruhodnosti podobného charakteru máte príležitosť spoznať aj na susedných Aruba a Bonaire (potápačský raj), s ktorými Curaçao spolu vytvárajú tzv. ABC Islands (ešte v nedávnej minulosti patrili všetky tri ostrovy pod Holandské Antily). Veľkou výhodou tohto karibského mikroregiónu bude výhodná poloha mimo hlavnej “hurikánovej” oblasti v Karibiku.

0