VLetenky

Curaçao s KLM od 535 EUR

Willemstad
Farebný Willemstad – metropola Curaçao s holandskými vplyvmi (foto: Patrice_Audet/Pixabay/CC0)

Pútavá ponuka holandskej aerolínie KLM (z leteckej aliancie Sky Team) na idylický karibský ostrov Curaçao nepochybne poteší milovníkov Karibiku (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na tropické Curaçao sa predávajú za 535 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Za podobnú sumu (či príplatok) možno letieť aj z Budapešti, z Prahy a z Krakova.

Tarifné podmienky stanovujú odlety v čase 08.05.-30.06. a 17.08.-30.09.2015, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 14. apríla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve hlavne (s odletmi) od konca mája do konca júna a od konca augusta do konca septembra 2015.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Curaçao môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 3. júna s návratom z karibského Willemstadu (CUR) dňa 17. júna 2015.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Curaçao za 535 EUR (03.06.-17.06.2015)
Viedeň – Curaçao za 552 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Curaçao za 14952 CZK (rezervácia v ČJ)

Curaçao

Nádherný tropický ostrov Curaçao sa rozkladá v skvelom Karibskom mori – “v neveľkej vzdialenosti” (na americké pomery) od venezuelského pobrežia, v južnej partii úžasného súostrovia Malé Antily. Sklamaní určite neostanú najmä vášniví milovníci fantastických piesočnatých pláží Karibiku, pohodového plážového leňošenia a aktívnych vodných športov.

Vynikajúce podmienky na potápanie tu čakajú priaznivcov objavovania skrytých krás fascinujúceho podmorského sveta. Cestovateľské špeciality podobného charakteru máte možnosť spoznať aj na susedných Aruba a Bonaire (potápačský raj), s ktorými Curaçao spolu tvoria tzv. ABC Islands (ešte v nedávnej minulosti patrili všetky tri ostrovy pod Holandské Antily). Veľkou výhodou tohto karibského mikroregiónu bude priaznivá poloha mimo hlavnej “hurikánovej” oblasti v Karibiku.

0