VLetenky

Curaçao s KLM od 524 EUR

Curaçao Coastline
Tropické súostrovie Curaçao, v minulosti súčasť Holandských Antíl (foto: Michelle Maria/Pixabay/CC0)

S holandskou aerolinkou KLM z leteckej aliancie Sky Team (v spolupráci s partnerskými leteckými spoločnosťami) navštívite šarmantný karibský ostrov Curaçao (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropické súostrovie Curaçao (do miestnej metropoly Willemstad) kúpite za 524 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 31.08.-16.12.2017 a 02.01.-23.06.2018, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 21. septembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od novembra 2017 do júna 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Curaçao nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 22. novembra s návratom z holandského mesta Willemstad (CUR) dňa 4. decembra 2017.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Curaçao za 524 EUR (22.11.-04.12.2017)

Curaçao

Nádherný tropický ostrov Curaçao sa rozkladá v skvelom Karibskom mori – “v neveľkej vzdialenosti” (na americké pomery) od venezuelského pobrežia, v južnej partii úžasného súostrovia Malé Antily. Sklamaní určite neostanú hlavne vášniví milovníci fantastických piesočnatých pláží Karibiku, pohodového plážového leňošenia a aktívnych vodných športov.

Výborné podmienky na potápanie tu čakajú priaznicov objavovania skrytých krás fascinujúceho podmorského sveta. Cestovateľské špeciality podobného charakteru máte šancu spoznať aj na susedných Aruba a Bonaire (potápačský raj), s ktorými Curaçao spolu vytvárajú tzv. ABC Islands (ešte v nedávnej minulosti patrili všetky tri ostrovy pod Holandské Antily). Značnou výhodou tohto karibského mikroregiónu bude výhodná geografická poloha mimo hlavnej “hurikánovej” oblasti v Karibiku.

0