VLetenky

Curaçao s KLM od 508 EUR

Daiquiri
Doprajete si na Curaçao aj obľúbený koktail “daiquiri”? (foto: Michelle Maria/Pixabay/CC0)

S holandskou aerolíniou KLM z leteckej aliancie Sky Team navštívite (aj počas letných či zimných prázdnin) elegantný karibský ostrov Curaçao – i s možnosťou prehliadky Aruby (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropické súostrovie Curaçao (do miestnej metropoly Willemstad) sa dajú kúpiť za 508 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 16.08.-15.12.2017 a 01.01.-31.05.2018, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 19. júla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Curaçao môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 25. augusta s návratom z holandského mesta Willemstad (CUR) dňa 8. septembra 2017.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Curaçao za 508 EUR (25.08.-08.09.2017)
Viedeň – Curaçao za 520 EUR (15.12.-28.12.2017)

Curaçao

Prekrásny tropický ostrov Curaçao sa rozprestiera v úžasnom Karibskom mori – “v neveľkej vzdialenosti” (na americké pomery) od venezuelského pobrežia, v južnej časti skvelého súostrovia Malé Antily. Sklamaní istotne nezostanú najmä vášniví milovníci fascinujúcich piesočnatých pláží Karibiku, príjmného plážového leňošenia a aktívnych vodných športov.

Vynikajúce podmienky na potápanie tu očakávajú fanúšikov odhaľovania ukrytých krás fantastického podmorského sveta. Cestovateľské pozoruhodnosti podobného charakteru máte príležitosť spoznať i na susedných Aruba a Bonaire (potápačský raj), s ktorými Curaçao spolu tvoria tzv. ABC Islands (ešte v nedávnej minulosti patrili všetky tri ostrovy pod Holandské Antily). Značnou výhodou tohto karibského mikroregiónu bude priaznivá geografická poloha mimo hlavnej “hurikánovej” oblasti v Karibiku.

0