VLetenky

Curaçao s KLM od 496 EUR

Tugboat Beach Wreck
Tugboat Beach, obľúbená lokalita na potápanie a šnorchlovanie (foto: dronepicr/Flickr/CC BY 2.0)

Ponuka holandskej aerolinky KLM z leteckej aliancie Sky Team na karibský ostrov Curaçao (aj v závere letných prázdnin) poteší milovníkov Karibiku (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na fenomenálne tropické súostrovie Curaçao sú v predaji za 496 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho letiska.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 18.01.-30.06. a 21.08.-10.12.2018, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 19. januára (resp. do vyčerpania voľných termínov alebo do aktualizácie tarifu).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve najmä (s odletom) od začiatku mája do polovice júna a od konca augusta do začiatku decembra 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Curaçao môže byť odlet z Budapešti (BUD) dňa 2. júna (sobota) s návratom z Willemstadu (CUR) dňa 16. júna 2018 (sobota).

Rezervácia letenky:
Budapešť – Curaçao za 496 EUR (02.06.-16.06.2018)
Budapešť – Curaçao za 518 EUR (23.08.-04.09.2018)

BUD-CUR

Curaçao

Nádherný tropický ostrov Curaçao sa rozkladá v skvelom Karibskom mori – “v neveľkej vzdialenosti” (na americké pomery) od venezuelského pobrežia, v južnej partii úžasného súostrovia Malé Antily. Sklamaní určite neostanú hlavne vášniví milovníci fantastických piesočnatých pláží Karibiku, pohodového plážového leňošenia a aktívnych vodných športov.

Vynikajúce podmienky na potápanie tu čakajú priaznivcov objavovania skrytých krás fascinujúceho podmorského sveta. Cestovateľské špeciality podobného charakteru máte šancu uvidieť i na susedných Aruba a Bonaire (potápačský raj), s ktorými Curaçao spolu tvoria tzv. ABC Islands (ešte v nedávnej minulosti patrili všetky tri ostrovy pod Holandské Antily). Značnou výhodou tohto karibského mikroregiónu bude výhodná poloha mimo hlavnej “hurikánovej” oblasti v Karibiku.

0