VLetenky

Curaçao s Condor Airlines od 460 EUR

Curaçao Island
Karibik v podobe atraktívneho tropického ostrova Curaçao (foto: Michelle Maria/Pixabay/CC0)

Pozrieť si tropické súostrovie Curaçao (bez tranzitu v Severnej Amerike, resp. s jedným prestupom v Európe) máte šancu (na vrchole sezóny) s nemeckou aerolíniou Condor (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na karibský ostrov Curaçao (do miestnej metropoly Willemstad) kúpite za 460 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve počas januára 2020 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Curaçao nech poslúži odlet z Prahy (PRG) dňa 19. januára (nedeľa) s návratom z Willemstad (CUR) dňa 26. januára 2020 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Praha – Curaçao za 460 EUR (19.01.-26.01.2020 / nedeľa – nedeľa)

PRG-CUR
Praha, Česko – Willemstad, Curaçao (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Curaçao

Čarokrásny tropický ostrov Curaçao sa rozkladá v skvelom Karibskom mori – “v neveľkej vzdialenosti” (na americké pomery) od venezuelského pobrežia, v južnej partii úžasného súostrovia Malé Antily. Sklamaní určite neostanú hlavne vášniví milovníci fantastických piesočnatých pláží Karibiku, pohodového plážového leňošenia a aktívnych vodných športov.

Výborné podmienky na potápanie tu čakajú priaznivcov odhaľovania skrytých krás fascinujúceho podmorského sveta. Cestovateľské špeciality podobného charakteru máte šancu uvidieť aj na susedných Aruba a Bonaire (potápačský raj), s ktorými Curaçao spolu vytvárajú tzv. ABC Islands (ešte v nedávnej minulosti patrili všetky tri ostrovy pod Holandské Antily). Značnou výhodou tohto karibského mikroregiónu bude výhodná geografická poloha mimo hlavnej “hurikánovej” oblasti v Karibiku.

0

Add a Comment