VLetenky

Curaçao s Air Canada od 526 EUR

Willemstad
Tropické súostrovie Curaçao, v minulosti súčasť Holandských Antíl (foto: Michelle Maria/Pixabay/CC0)

Ponuka spoločnosti Air Canada (v spolupráci s partnermi zo Star Alliance) na grandiózny karibský ostrov Curaçao (v hlavnej sezóne) nepochybne poteší milovníkov Karibiku (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropické súostrovie Curaçao (do Willemstadu) sú v predaji za 526 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 01.01.-21.06. a 23.08.-16.12., min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku januára do konca februára 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Curaçao nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 28. januára s návratom z karibského Willemstadu (CUR) dňa 12. februára 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Curaçao za 526 EUR (28.01.-12.02.2018)

Curaçao

Nádherný tropický ostrov Curaçao sa rozkladá v skvelom Karibskom mori – “v neveľkej vzdialenosti” (na americké pomery) od venezuelského pobrežia, v južnej partii úžasného súostrovia Malé Antily. Sklamaní určite neostanú hlavne vášniví milovníci fantastických piesočnatých pláží Karibiku, pohodového plážového leňošenia a aktívnych vodných športov.

Výborné podmienky na potápanie tu čakajú priaznivcov objavovania skrytých krás fascinujúceho podmorského sveta. Cestovateľské špeciality podobného charakteru máte šancu vzhliadnuť aj na susedných Aruba a Bonaire (potápačský raj), s ktorými Curaçao spolu vytvárajú tzv. ABC Islands (ešte v nedávnej minulosti patrili všetky tri ostrovy pod Holandské Antily). Veľkou výhodou tohto karibského mikroregiónu bude vhodná geografická poloha mimo hlavnej “hurikánovej” oblasti v Karibiku.

0