VLetenky

Curaçao s Air Canada od 501 EUR

Willemstad
Tropické súostrovie Curaçao, v minulosti súčasť Holandských Antíl (foto: Michelle Maria/Pixabay/CC0)

Ponuka leteckej spoločnosti Air Canada (v spolupráci s partnermi zo Star Alliance) na šarmantný karibský ostrov Curaçao poteší milovníkov Karibiku (s odletom z Krakova).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropické súostrovie Curaçao (do Willemstadu) sa predávajú za 501 EUR s odletom zo spomínaného krakovského letiska Jána Pavla II.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 14.10.-19.12.2017, 25.12.2017-01.01.2018, 10.01.-28.03. a 03.04.-30.06.2018, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 17. októbra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Curaçao nech poslúži odlet z Krakova (KRK) dňa 16. novembra s návratom z karibského Willemstadu (CUR) dňa 1. decembra 2017.

Rezervácia letenky:
Krakov – Curaçao za 501 EUR (16.11.-01.12.2017)

Curaçao

Prekrásny tropický ostrov Curaçao sa rozprestiera v úžasnom Karibskom mori – “v neveľkej vzdialenosti” (na americké pomery) od venezuelského pobrežia, v južnej časti skvelého súostrovia Malé Antily. Sklamaní istotne nezstanú najmä vášniví milovníci fascinujúcich piesočnatých pláží Karibiku, príjemného plážového leňošenia a aktívnych vodných športov.

Vynikajúce podmienky na potápanie tu očakávajú fanúšikov odhaľovania ukrytých krás fantastického podmorského sveta. Cestovateľské pozoruhodnosti podobného charakteru máte príležitosť uvidieť aj na susedných Aruba a Bonaire (potápačský raj), s ktorými Curaçao spolu tvoria tzv. ABC Islands (ešte v nedávnej minulosti patrili všetky tri ostrovy pod Holandské Antily). Veľkou výhodou tohto karibského mikroregiónu bude výhodná geografická poloha mimo hlavnej “hurikánovej” oblasti v Karibiku.

0