VLetenky

Curaçao s Air Canada od 462 EUR

Jan Thiel Beach
Jan Thiel Beach na juhu tropického ostrova Curaçao (foto: dronepicr/Flickr/CC BY 2.0)

Karibské súostrovie Curaçao máte šancu navštíviť zásluhou spoločnosti Air Canada (v spolupráci s aliančnými partnermi) zo Star Alliance (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na karibský ostrov Curaçao (do miestnej metropoly Willemstad) kúpite za 462 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 21.08.-16.12.2020 a 01.01.-30.06.2021, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od novembra 2020 do marca 2021.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Curaçao môže byť odlet z Prahy (PRG) dňa 18. januára s návratom z Willemstad (CUR) dňa 2. februára 2021.

Rezervácia letenky:
Praha – Curaçao za 462 EUR (18.01.-02.02.2021)

PRG-CUR
Praha, Česko – Willemstad, Curaçao (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Curaçao

Čarokrásny tropický ostrov Curaçao sa rozkladá v skvelom Karibskom mori – “v neveľkej vzdialenosti” (na americké pomery) od venezuelského pobrežia, v južnej partii úžasného súostrovia Malé Antily. Sklamaní určite neostanú hlavne vášniví milovníci fantastických piesočnatých pláží Karibiku, pohodového plážového leňošenia a aktívnych vodných športov.

Výborné podmienky na potápanie tu čakajú priaznivcov odhaľovania skrytých krás fascinujúceho podmorského sveta. Cestovateľské špeciality podobného charakteru máte príležitosť uvidieť aj na susedných Aruba a Bonaire (potápačský raj), s ktorými Curaçao spolu vytvárajú tzv. ABC Islands (ešte v nedávnej minulosti patrili všetky tri ostrovy pod Holandské Antily). Značnou výhodou tohto karibského mikroregiónu bude výhodná geografická poloha mimo hlavnej “hurikánovej” oblasti v Karibiku.

0