VLetenky

Curaçao s Air Canada od 457 EUR

Curaçao Island
Karibik vo forme atraktívneho tropického ostrova Curaçao (foto: Michelle Maria/Pixabay/CC0)

Karibské súostrovie Curaçao si máte šancu pozrieť vďaka spoločnosti Air Canada (v spolupráci s partnerskými dopravcami) zo Star Alliance (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na karibský ostrov Curaçao (do miestnej metropoly Willemstad) sa dajú kúpiť za 457 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 04.09.-16.12.2020 a 01.01.-31.03.2021, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od novembra 2020 do marca 2021.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Curaçao nech bude napr. odlet z Prahy (PRG) dňa 18. januára s návratom z Willemstad (CUR) dňa 2. februára 2021.

Rezervácia letenky:
Praha – Curaçao za 457 EUR (18.01.-02.02.2021)

PRG-CUR
Praha, Česko – Willemstad, Curaçao (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Curaçao

Čarokrásny tropický ostrov Curaçao sa rozprestiera v úžasnom Karibskom mori – “v neveľkej vzdialenosti” (na americké pomery) od venezuelského pobrežia, v južnej časti skvelého súostrovia Malé Antily. Sklamaní istotne nezostanú najmä vášniví milovníci fascinujúcich piesočnatých pláží Karibiku, príjemného plážového leňošenia a aktívnych vodných športov.

Vynikajúce podmienky na potápanie tu očakávajú fanúšikov objavovania ukrytých krás fantastického podmorského sveta. Cestovateľské pozoruhodnosti podobného charakteru máte príležitosť spoznať i na susedných Aruba a Bonaire (potápačský raj), s ktorými Curaçao spolu tvoria tzv. ABC Islands (ešte v nedávnej minulosti patrili všetky tri ostrovy pod Holandské Antily). Značnou výhodou tohto karibského mikroregiónu bude vhodná geografická poloha mimo hlavnej “hurikánovej” oblasti v Karibiku.

0