VLetenky

Curaçao s Air Canada od 420 EUR

Curaçao
Kleine Knip na severe tropického ostrova Curaçao (foto: HdeK/Wikimedia Commons/CC BY 3.0)

Karibské súostrovie Curaçao si máte šancu pozrieť zásluhou leteckej spoločnosti Air Canada (v spolupráci s partnermi) zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropický ostrov Curaçao (do miestnej metropoly Willemstad) sa dajú kúpiť za 420 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 21.10.-16.12.2021 a 06.01.-15.06.2022, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 28. októbra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu januára 2022.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Curaçao nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 21. januára s návratom z Willemstad (CUR) dňa 5. februára 2022.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Curaçao za 420 EUR (21.01.-05.02.2022)

VIE-CUR
Viedeň, Rakúsko – Curaçao, Holandsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Curaçao

Prekrásny tropický ostrov Curaçao sa rozprestiera v úžasnom Karibskom mori – “v neveľkej vzdialenosti” (na americké pomery) od venezuelského pobrežia, v južnej časti skvelého súostrovia Malé Antily. Sklamaní istotne nezostanú najmä vášniví milovníci fascinujúcich piesočnatých pláží Karibiku, príjemného plážového leňošenia a aktívnych vodných športov.

Vynikajúce podmienky na potápanie tu očakávajú fanúšikov odhaľovania ukrytých krás fantastického podmorského sveta. Cestovateľské pozoruhodnosti podobného charakteru máte príležitosť uvidieť aj na susedných Aruba a Bonaire (potápačský raj), s ktorými Curaçao spolu tvoria tzv. ABC Islands (ešte v nedávnej minulosti patrili všetky tri ostrovy pod Holandské Antily). Značnou výhodou tohto karibského mikroregiónu bude vhodná geografická poloha mimo hlavnej “hurikánovej” oblasti v Karibiku.

0