VLetenky

Curaçao s Air Berlin od 596 EUR

Willemstad
Tropické súostrovie Curaçao, v minulosti súčasť Holandských Antíl (foto: Mariamichelle/Pixabay/CC0)

Ponuka spoločnosti Air Berlin (z leteckej aliancie Oneworld) na excelentný karibský ostrov Curaçao (v hlavnej sezóne) nepochybne poteší milovníkov Karibiku (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na fenomenálne tropické súostrovie Curaçao sa predávajú za 596 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Tarifné podmienky určujú odlety do 15. marca 2015, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 24. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v priebehu januára a februára 2016.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Curaçao nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 2. februára s návratom z karibského Willemstadu (CUR) dňa 9. februára 2016.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Curaçao za 596 EUR (02.02.-09.02.2016)
Viedeň – Curaçao za 608 EUR (rezervácia na webe dopravcu)
Viedeň – Curaçao za 619 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – Curaçao za 627 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Curaçao za 16747 CZK (rezervácia v ČJ)

Curaçao

Prekrásny tropický ostrov Curaçao sa rozprestiera v úžasnom Karibskom mori – “v neveľkej vzdialenosti” (na americké pomery) od venezuelského pobrežia, v južnej časti skvelého súostrovia Malé Antily. Sklamaní istotne nezostanú najmä vášniví milovníci fascinujúcich piesočnatých pláží Karibiku, príjmeného plážového leňošenia a aktívnych vodných športov.

Vynikajúce podmienky na potápanie tu očakávajú fanúšikov odhaľovania ukrytých krás fantastického podmorského sveta. Cestovateľské pozoruhodnosti podobného charakteru máte príležitosť uvidieť i na susedných Aruba a Bonaire (potápačský raj), s ktorými Curaçao spolu tvoria tzv. ABC Islands (ešte v nedávnej minulosti patrili všetky tri ostrovy pod Holandské Antily). Veľkou výhodou tohto karibského mikroregiónu bude výhodná geografická poloha mimo hlavnej “hurikánovej” oblasti v Karibiku.

0