VLetenky

Curaçao s Air Berlin od 564 EUR

ABC Islands
Tropické súostrovie Curaçao, v minulosti súčasť Holandských Antíl (foto: DorotheaWeber/Pixabay/CC0)

So spoločnosťou Air Berlin z leteckej aliancie Oneworld máte možnosť navštíviť aj na konci letných prázdnin šarmantný karibský ostrov Curaçao (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropické súostrovie Curaçao (do miestnej metropoly Willemstad) kúpite za 564 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 28. augusta do 28. októbra 2017, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 10. augusta (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu (t.j. s odletom od konca augusta do konca októbra 2017).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Curaçao môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 29. augusta s návratom z holandského mesta Willemstad (CUR) dňa 5. septembra 2017.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Curaçao za 564 EUR (29.08.-05.09.2017)

Curaçao

Nádherný tropický ostrov Curaçao sa rozkladá v skvelom Karibskom mori – “v neveľkej vzdialenosti” (na americké pomery) od venezuelského pobrežia, v južnej partii úžasného súostrovia Malé Antily. Sklamaní určite neostanú hlavne vášniví milovníci fantastických piesočnatých pláží Karibiku, pohodového plážového leňošenia a aktívnych vodných športov.

Výborné podmienky na potápanie tu čakajú priaznivcov objavovania skrytých krás fascinujúceho podmorského sveta. Cestovateľské špeciality podobného charakteru máte šancu vzhliadnuť aj na susedných Aruba a Bonaire (potápačský raj), s ktorými Curaçao spolu vytvárajú tzv. ABC Islands (ešte v nedávnej minulosti patrili všetky tri ostrovy pod Holandské Antily). Značnou výhodou tohto karibského mikroregiónu bude výhodná geografická poloha mimo hlavnej “hurikánovej” oblasti v Karibiku.

0