VLetenky

Colorado s British Airways od 301 EUR

Maroon Lake
Maroon Bells (4317 m) s Maroon Lake (2920 m) v okolí Aspenu (foto: John Fowler/Flickr/CC BY 2.0)

Do Colorada a Rocky Mountains máte príležitosť zamieriť vďaka tarifu spoločnosti British Airways (v spolupráci s partnerskými dopravcami) z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do amerického veľkomesta Denver v štáte Colorado sa dajú kúpiť za 301 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 31.05.-26.06. a 01.09.-30.09.2019, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 15. júna (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým počas septembra 2019.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Colorada nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 17. septembra a návrat z amerického Denveru (DEN) dňa 24. septembra 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Denver za 301 EUR (17.09.-24.09.2019)

VIE-DEN
Viedeň, Rakúsko – Denver, USA (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Colorado

Famózne Colorado Vás čaká v stredozápadnej partii Spojených štátov amerických. Susedí s Utahom na západe, s Arizonou na juhozápade, s Novým Mexikom na juhu, s Oklahomou na juhovýchode, s Kansasom na východe, s Nebraskou na severovýchode, ako i s Wyomingom na severe. Blízko pozoruhodného Denveru (1564 m), rušného administratívno-politického centra Colorada prechádza týmto americkom štátom masív Rockies (Skalnatých hôr), resp. pohoria Kordillery/Andy (tiahnúcim sa od Aljašky smerom na juh naprieč celou Severnou a Južnou Amerikou).

Za návštevu v príťažlivom Colorade stoja istotne vynikajúce miestne národné parky. Neobíďte skvelý Rocky Mountains N.P., famózny Mesa Verde N.P. (so zachovanými indiánskymi pueblami) či výborný Gunnison N.P. (s Čiernym kaňonom). Priaznivcom pravekej fauny sa istotne budú páčiť zachované fosílie v Dinosaur National Monument. Vášniví milovníci lyžovania a zimných športov si nepochybne prídu na svoje v svetoznámom lyžiarskom stredisku Aspen (2405 m).

0

Add a Comment