VLetenky

Colorado s Air France od 336 EUR

Maroon Bells
Maroon Bells (4317 m) s Maroon Lake (2920 m) v okolí Aspenu (foto: RyanFSpack/Pixabay/CC0)

Do Colorada a Rocky Mountains máte možnosť zamieriť s ponukou holdingu Air France-KLM (v spolupráci s partnerskými aerolíniami) z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do amerického veľkomesta Denver v štáte Colorado sa predávajú za 336 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 26.11.-13.12.2018, 25.12.2018-05.04. a 24.04.-28.04.2019, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 31. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od polovice januára do konca marca a koncom apríla 2019.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Colorada nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 24. apríla a návrat z amerického Denveru (DEN) dňa 30. apríla 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Denver za 336 EUR (24.04.-30.04.2019)

VIE-DEN
Viedeň, Rakúsko – Denver, USA (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Colorado

Famózne Colorado Vás čaká v stredozápadnej partii Spojených štátov amerických. Susedí s Utahom na západe, s Arizonou na juhozápade, s Novým Mexikom na juhu, s Oklahomou na juhovýchode, s Kansasom na východe, s Nebraskou na severovýchode, ako aj s Wyomingom na severe. Blízko pozoruhodného Denveru (1564 m), rušného administratívno-politického centra Colorada prechádza týmto americkom štátom masív Rockies (Skalnatých hôr), resp. pohoria Kordillery/Andy (tiahnúcim sa od Aljašky smerom na juh naprieč celou Severnou a Južnou Amerikou).

Za návštevu v príťažlivom Colorade stoja istotne vynikajúce miestne národné parky. Neobíďte skvelý Rocky Mountains N.P., znamenitý Mesa Verde N.P. (so zachovanými indiánskymi pueblami) či výborný Gunnison N.P. (s Čiernym kaňonom). Priaznivcom pravekej fauny sa istotne budú páčiť zachované fosílie v Dinosaur National Monument. Vášniví milovníci lyžovania a zimných športov si nepochybne prídu na svoje v svetoznámom lyžiarskom stredisku Aspen (2405 m).

0