VLetenky

Čínsky Hainan s KLM od 410 EUR

Sanya
Plážové panorámy tropického ostrova Hainan (foto: Shizhao/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na “čínsky Havaj” sa snaží podnietiť ponuka koncernu Air France-KLM v spolupráci s partnerskými miestnymi spoločnosťami z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do čínskeho veľkomesta Sanya na ostrove Hainan kúpite za 410 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 01.09.-22.12.2016 a 31.12.2016-30.06.2017, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 14. septembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) počas uvedeného času platnosti tarifu (s výnimkou spomenutého blackoutu).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Hainan môže byť odlet z Budapešti (BUD) dňa 13. septembra s návratom zo Sanya (SYX) dňa 20. septembra 2016.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Sanya za 410 EUR (13.09.-20.09.2016)

Čínske súostrovie Hainan

Znamenitý tropický ostrov Hainan, niekedy prezývaný i ako “čínsky Havaj”, má status najjužnejšej provincie Číny. V rámci obrovitej “Ríše stredu” má zvláštne postavenie “špeciálnej ekonomickej zóny”. Toto magické 8-miliónové súostrovie s rozlohou skoro 33 tisíc km² (plochou porovnateľné s dvoma tretinami územia Slovenska) Vás čaká zhruba na úrovni severnejších partií Vietnamu, pričom na šírku aj na dĺžku meria okolo 160 km. Môže sa popýšiť celkom teplým podnebím, keď najvyššie teploty i v najchladnejších mesiacoch dosahujú okolo 25 °C.

Pulzujúce hlavné mesto provincie, rušné 2-miliónové Haikou, nájdete na severe ostrova. Famózny Hainan upúta nielen celkom hornatým vnútrozemím (s najvyššou horou Wuzhi Shan (1840 m) v centrálnej oblasti ostrova, ale hlavne pohodovými plážovými scenériami, ktoré priťahujú domácich aj zahraničných cestovateľov. Na najpríťažlivejšie pláže natrafíte v oblasti najjužnejšieho čínskeho mesta Sanya – skúste populárnu lokalitu Yalong Bay, nachádzajúcu sa niekoľko kilometrov na východ.

0