VLetenky

Čínsky Guilin s Air France od 404 EUR

AO Guangxi
Nesmierne fotogenické horské panorámy AO Guangxi v oblasti Lijiang (foto: liaoyiye/Pixabay/CC0)

Nielen k prehliadke kaňonu rieky Li sa snaží podnietiť Air France-KLM (z leteckej aliancie Sky Team) v spolupráci s partnerskými čínskymi aerolinkami (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do čínskeho veľkomesta Guilin (v Autonómnej oblasti Guangxi) sa predávajú za 404 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 29.11.-22.12.2016 a 31.12.2016-30.06.2017, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 12. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu uvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Guangxi nech bude napr. odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 21. februára s návratom z čínskeho mesta Guilin (KWL) dňa 3. marca 2017.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Guilin za 404 EUR (21.02.-03.03.2017)
Budapešť – Guilin za 425 EUR (rezervácia v SJ / manuálne zadanie)

Guilin (Guangxi)

Pulzujúci 4,7-miliónový Guilin, administratívne centrum AO Guangxi, nájdete v juhovýchodnej partii gigantickej “Ríše stredu”. Asi 70 km prevažne južným smerom Vás očakáva (takisto v Guangxi) obľúbené 300-tisícové Yangshuo. Obe mestá upútajú najmä dramatickými horskými scenériami doslova s tisíckami bizarných krasových útvarov ostro sa derúcich zo zeme k výšinám, pričom obzvlášť fotogenický bude najmä fantastický kaňon rieky Li (Lijiang) medzi Guilinom a Yangshuo.

K pútavým špecialitám sa radia aj miestni rybári, loviaci podvečer pri svetle lampičiek na tradičných bambusových člnoch (alebo skôr pltiach) s pomocou kormoránov. Na nemenej atraktívne prírodné výjavy natrafíte aj v oblasti trochu menej navštevovanej rieky Yulong. Nielen v najzelenšom čase ohúria geniálne ryžové terasy v Longsheng, položené asi 100 km na sever od Guilinu.

0