VLetenky

Čína s Ukraine International Airlines od 196 EUR

Hua Shan
Magický Hua Shan (2155 m), jedna z piatich posvätných hôr Číny (foto: strudelt/Flickr/CC BY 2.0)

Na prehliadku gigantickej “ríše stredu” (v tomto prípade aj na leto) láka taktiež zaujímavý tarif leteckej spoločnosti Ukraine International Airlines (s odletom z Európy).

Spiatočné letenky do Pekingu kúpite za 196 EUR s odletom z Milána a návratom do Štokholmu. V cene 201 EUR možno zvoliť ako odletové letisko takisto Istanbul pri návrate späť znovu do švédskeho hlavného mesta alebo za 252 EUR aj pri ukončení cesty naspäť do Európy aj v stovežatej Prahe.

Tarifné podmienky určujú cesty od 29. apríla do 30. júna 2015, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 31. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas uvedenej doby platnosti tarifu.

Ako príklad rezervácie spiatočnej letenky nech poslúži odlet z Milána (MXP) dňa 9. júna a návrat z čínskeho Pekingu (PEK) do Štokholmu (STO) dňa 23. júna 2015 (za 196 EUR).

Alternatívou rezervácie letenky do Číny môže byť odlet z Istanbulu (IST) dňa 10. júna a návrat z Pekingu (PEK) do Štokholmu (STO) dňa 23. júna 2015 (za 201 EUR).

Iný príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z Istanbulu (IST) dňa 10. júna a návrat z čínskeho Pekingu (PEK) do Prahy (PRG) dňa 23. júna 2015 (za 252 EUR).

Rezervácia letenky:
Miláno – Peking – Štokholm za 196 EUR (09.06.-23.06.2015)
Miláno – Peking – Štokholm za 201 EUR (rezervácia v NJ)
Miláno – Peking – Štokholm za 207 EUR (rezervácia v SJ)
Miláno – Peking – Štokholm za 5749 CZK (rezervácia v ČJ)

Istanbul – Peking – Štokholm za 201 EUR (10.06.-23.06.2015)
Istanbul – Peking – Štokholm za 205 EUR (rezervácia v NJ)
Istanbul – Peking – Štokholm za 213 EUR (rezervácia v SJ)
Istanbul – Peking – Štokholm za 5878 CZK (rezervácia v ČJ)

Istanbul – Peking – Praha za 252 EUR (10.06.-23.06.2015)
Istanbul – Peking – Praha za 256 EUR (rezervácia v NJ)
Istanbul – Peking – Praha za 264 EUR (rezervácia v SJ)
Istanbul – Peking – Praha za 7313 CZK (rezervácia v ČJ)

Positioning flights po Európe

Letecký prískok do Milána

Nízkonákladové spojenie nášho regiónu s Milánom zaisťujú najmä ultra LCC Ryanair a Wizz Air – z letísk v Bratislave, v Budapešti, v Katoviciach, v Krakove a v Prahe. S Ryanair-om na letisko Miláno-Bergamo doputujete z Bratislavy, z maďarskej Budapešti a z poľského Krakova.

Priamo na najväčší milánsky letecký prístav Milan-Malpensa Airport docestujete s Wizz Air-om z Budapešti. Vzhľadom na dostatočne silnú konkurenciu existujú zvyčajne najlepšie frekvencie leteckých spojení (aj najnižšie ceny leteniek) z maďarskej Budapešti (väčšinu dní v týždni dva spoje denne). Ďalšou existujúcou alternatívou môže byť Easy Jet z Prahy.

Letecké priblíženie do Istanbulu

Letecký prískok do Istanbulu máte možnosť zrealizovať s Pegasus Airlines z Viedne/z Budapešti/z Prahy alebo s Wizz Air z Budapešti na istanbulský letecký prístav Sabiha Gökçen (SAW).

Letecká doprava do/zo Švédska

Na štokholmské “low costové” letisko Skavsta doputujete z maďarskej Budapešti s leteckými spoločnosťami Ryanair a Wizz Air. Cestovateľom zo severnej partie Slovenska by mohli padnúť vhod letecké spojenia do rovnakého leteckého prístavu s ultra LCC Ryanair z južného Poľska – z Krakova alebo Wizz Air z Katovíc. Na štokholmskú Arlandu (ARN) obsluhuje lety aj nízkonákladová letecká spoločnosť Norwegian Air Shuttle z Budapešti, z Krakova a z Prahy.

0