VLetenky

Chicago s LOT Polish Airlines od 378 EUR

Chicago Night View
Charakteristická večerná panoráma amerického Chicaga (foto: hao zhang/Pixabay/CC0)

Na návštevu severoamerického regiónu Great Lakes máte možnosť zamieriť pri využití priamych letov spoločnosti LOT Polish Airlines (Star Alliance) na trase z Budapešti do Chicaga.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do amerického veľkomesta Chicaga (v štáte Illinois) sa predávajú za 378 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 01.11.-09.12.2018 a 11.01.-31.03.2019., min. dobu pobytu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 14. augusta (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť priamych letov v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedenej doby platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie priameho obojsmerného letu nech bude napr. odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 3. novembra (sobota) s návratom z amerického Chicaga (ORD) dňa 10. novembra 2018 (sobota).

Rezervácia letenky:
Budapešť – Chicago za 378 EUR (03.11.-10.11.2018 / priamy let / sobota – sobota)

BUD-CHI
Budapešť, Maďarsko – Chicago, USA (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Chicago

Pôsobivé Chicago – tretie najľudnatejšie sídlo v Spojených štátoch, Vás očakáva vo famóznej oblasti Great Lakes, konkrétne na brehoch Lake Michigan (najväčšieho jazera v USA). Nielen v prípade, ak obľubujete blues a jazz, tak budete na tom správnom mieste. Skúste legendárny House of Blues, založený spevákom a hercom menom Dan Aykroyd, ktorého snáď budete poznať z Blues Brothers.

Nezabudnite si vychutnať napínavý zápas NBA v réžii miestnych Bulls či duel NHL v podaní Blackhawks. V teplejších mesiacoch objavte pohodové pláže na brehoch príjemného Michiganského jazera. Panoramatický výhľad na celé veľkomesto so širokánskym okolím ako na dlani si doprajte zo 442 m vysokej Willis Tower (predtým známej ako Sears Tower), jednej z najvyšších stavieb USA.

Nízkonákladová doprava (nielen) po regióne

Temer do všetkých veľkomiest vo východnej polovici Spojených štátov amerických zo vskutku impresívneho Chicaga v štáte Illinois za vcelku rozumnú sumu docestujete s low costovým autobusovým dopravcom Megabus, ktorý mimochodom pôsobí aj na “západnom pobreží”, v Kanade a v Európe. Cestovné lístky pri nákupe v dostatočnom časovom predstihu možno kúpiť už za 1 USD.

0